Emi

Rolety tkaninowe to najbardziej popularna forma osłony okiennej. Rolety charakteryzuje estetyczny wygląd oraz prostota działania dzięki czemu cieszą się dużym uznaniem klientów nie tylko jako dekoracja okienna w domach prywatnych, ale również w biurach czy innych pomieszczeniach użytkowych. Tworzą prosty w obsłudze mechanizm – nawinięty na wałek materiał jest podnoszony i opuszczany za pomocą łańcuszka. Duży wybór tkanin dekoracyjnych o różnorodnych wzorach i kolorach daje wiele możliwości na ciekawą aranżację okien. Doskonale sprawdzają się we wszystkich typach okien wykonanych z PVC, aluminium i drewna. Posiadają atesty higieniczne i przeciwpożarowe. Rolety  stanowią doskonałe zabezpieczenie pomieszczeń przed nadmiernym nasłonecznieniem. Rolety wolnowiszące montowane są do wnęki okiennej, skrzydła, do ściany lub do sufitu. Dodatkową opcją jest zamontowanie falbanki, która stanowi ciekawe wykończenie rolety. Rolety posiadają wbudowany samoblokujący mechanizm co pozwala na zatrzymanie tkaniny w dowolnej pozycji. Rolety w kasecie z prowadnicami mocowane są do listwy przyszybowej okna. Kasety chronią tkaninę po zwinięciu rolety. Posiadają samoblokujący mechanizm oraz zamaskowane chwyty mocujące. Dodatkowym walorem jest duży wybór kolorów osprzętu.

Rolety Dzień-Noc

Najnowsza propozycja w grupie rolet tekstylnych. Największą zaletą funkcjonalną i zarazem dekoracyjną rolety jest możliwość przewijania tkaniny i uzyskania efektu tzw. „dzień – noc”. Tym samym, dzięki zastosowanemu systemowi oraz specjalnym tkaninom (składającym się z pasów poziomych transparentnych oraz zaciemiających), otrzymujemy wyjątkowe rozwiązanie spośród dotychczas stosowanych w roletach. Roleta ZONDA stworzy niepowtarzalny design wnętrza, w którym zostanie zainstalowana. Wśród rolet typu ZONDA w ofercie występuje ZONDA GRANDE (wolnowisząca w kasecie), ZONDA BASIC (wolnowisząca typu mini), ZONDA RUBIN (zastosowanie tkanin typu dzień-noc w tradycyjnym systemie roletowym).

Mini roleta

Vegas Mini to system roletowy bez kasetki z prowadzeniem żyłkowym. Jest on najtańszym systemem rolety materiałowej do zainstalowania na skrzydle okiennym. Minimalny koszt nie wyklucza jednak wielu korzyści. W przeciwieństwie do znanych rozwiązań konkurencyjnych, żyłki rolety prowadzone są pod tkaniną, a nie obok niej. Dzięki temu, wyeliminowane zostało ryzyko zahaczenia o nie ręką przy otwieraniu okna, sama roleta zaś nie haczy o klamkę okna. Dzięki lekkiej konstrukcji doskonale prezentuje się na każdym oknie. System przeznaczony jest zarówno do montażu na skrzydle okiennym lub jego wnęce. Specjalne wieszaki mocujące pozwalają na bezinwazyjny montaż rolety Vegas Mini na oknie. Specjalne mocowanie dolne żyłek rolety pozwala na regulację ich naprężenia.

 Roleta na okno dachowe

Prima to system rolet dedykowany do okien dachowych. Roleta Prima wyposażona jest w kasetę oraz prowadnice wykonane z aluminium, jest niezbędnym wykończeniem każdego okna dachowego, chroniącym przed nadmiernym nasłonecznieniem. Wykonanie rolety pozwala na jej montaż na każdym modelu okna, przy dostępnych kolorach drewnopodobnych (jasna sosna , ciemna sosna) oraz białym, srebrnym i brązowym. Funkcjonalność rolety przejawia się w możliwości jej zatrzymania w dowolnym miejscu na wysokości okna.